[PATRONAT] Monika Serafin "Narzeczona na chwilę"


Ponad milion odsłon na Wattpadzie!

On pilnie potrzebuje fałszywej narzeczonej.
Ona być może zagra w tej farsie.

Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podjęła więc pracę sprzątaczki w firmie Warrick Industries.
Pewnego dnia, sprzątając biura znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, przypadkiem spotyka prezesa firmy. Po krótkiej wymianie zdań Quinten Warrick postanawia zatrudnić ją jako asystentkę. Ich współpraca dobrze się zapowiada.
Wkrótce okazuje się, że Quinten ma pewien problem. Jego dziadek, założyciel firmy, obiecał przekazać swoje udziały wnukowi tylko wtedy, gdy ten ożeni się przed trzydziestym rokiem życia. Mężczyzna ma dwa tygodnie, żeby znaleźć narzeczoną i sfinalizować związek.
Kiedy razem z przyjacielem Tierrym zastanawia się, co w tej sytuacji zrobić, Mackenzie wchodzi do gabinetu swojego szefa.
Okaże się, że być może będzie mogła pomóc Quintenowi w uporaniu się z małżeńskim problemem.   

O autorce

Monika Serafin – z wykształcenia jest biologiem. Pasję pisarską odkryła w gimnazjum i od tamtej pory ją pielęgnuję. Nałogowo czyta romanse, książki przygodowe oraz fantasy. Interesuje się kulturą i językiem koreańskim. Słucha dużo muzyki, marzy o podróżach oraz księciu z bajki. Narzeczona na chwilę jest jej debiutancką powieścią.
PREMIERA 1.04.2020r.
Komentarze

Popularne posty