Zapowiedź Ewa Olchowa "W ŚWIECIE ŁOWCÓW" – 2 CZĘŚĆ SAGI ZRODZONASAGA ZRODZONA to porywająca historia o dojrzewaniu, przyjaźni i miłości. Osadzona w świecie fantastyki, łączy w sobie znamiona romansu i grozy. 


W ŚWIECIE ŁOWCÓW – 2 CZĘŚĆ SAGI ZRODZONA 


Stało się. Ziściły się Twoje najgorsze obawy. Wchłonął Cię świat Łowców, a wraz z nim nadszedł czas próby. Walczysz o przetrwanie i odkrywasz brutalną prawdę o ich kręgu, w którym nie ma litości dla nikogo – nawet dla swoich. Co wyniknie ze spotkania z Łowcami? Czego dowiesz się o nich i o samej sobie? Jakiego wyboru dokonasz? Miłość czy życie… Przenieś się do świata ŁOWCÓW & LUMINATÓW. 
NOTKA BIOGRAFICZNA:

EWA OLCHOWA urodziła się w 1985 r. w niewielkiej miejscowości w północno-zachodniej części Polski, jako czwarte dziecko ośmioosobowej rodziny. Zakochana w książkach i filmach fantasy, postanowiła w 2010 r. rozpocząć swoją własną przygodę z powieścią. Obecnie mieszka w Poznaniu wraz z mężem i dwójką wspaniałych dzieci, gdzie pracuje nad kolejnymi częściami sagi. 

Dla niecierpliwych i sprganionych twórczości autorki mam niewielki fragmencik trzeciego tomu Sagi Zrodzona, która ma się pojawić w 2020 roku. 

PROLOG

 Powoli odwracałam się w jego kierunku, a moje serce zamierało. Jego twarz była nieodgadniona, inna, daleka. Jakby zabierał mi dostęp do tej części siebie, którą niedawno podarował mi razem ze swoimi sekretami

STRONY INTERNETOWE: 

www.ewaolchowa.com – na tej stornie można nabyć 1 i 2 część sagi Zrodzona oraz przeczytać informacje o autorce i o książce.
 www.facebook.com/EwaOlchowa/
 www.instagram.com/ewaolchowa/ 


Premiera książki 8 listopada 2019r.


Komentarze

Popularne posty