Ruszył konkurs instagramowy "Chłopak, którego nie było" Elżbiera Rodzeń
Kochani, 

Wydawnictwo Między Słowami  ogłosiło bardzo atrakcyjny  instagramowy konkurs, a ja jako ambasadorka książki mam przyjemność Was o nim poinformować. Zastanówcie się, jestem pewna, że pośród Was znajdują się osoby, które myślały o tym, jak to jest zostać pisarzem, może stworzenie obszernej powieści Was zniechęca, to opisanie czegoś w nieco krótszej formie literackiej, będzie tym czego poszukujecie. Pozwoli się Wam przełamać i sprobować swoich własnych sił w pisarstwie, a także być może wygrać jedną z atrakcyjnych nagród. 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

- należy opublikować w osobnym poście na instagramie grafikę konkursową, którą zamieszczam pod spodem:- poinformować o konkursie swoich obserwatorów i zachęcić ich do udziału,

- opisać historię swojej miłości, może być to opowieść o tym, jak poznałyście męża, chłopaka,  dla mężczyzn jak spotkaliście swoją dziewczynę. Jeśli jeszcze nie spotkaliście tej jedynej dla Was ukochanej osoby nie musicie się matwić, możecie napisać o tym, jakbyście wymarzyli sobie takie wyjątkowe spotkanie. Kiedy już będziecie gotowi z Waszym tekstem pamiętajcie, aby użyć konkursowych hasztagów, aby wydawnictwo dostrzegło Waszą pracę. 


Oto one:

 #PiszemyMiłościązElżbietąRodzeń 
#SiłaPrzeznaczenia

Regulamin konkursu będzie dostępny na FB w notatkach Wydawnictwa Między Słowami.

Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia!


Komentarze

Popularne posty