[Patronat] Przedsprzedaż "Mrok" Alicja WlazłoNadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje!


To już jest pewne, dlatego nawet nie próbuję tego zrobić, oprócz przedstawienia Wam opisu książki chciałabym pokazać bardzo korzystną ofertę cenową w przedsprzedaży i tylko na MadBooks Przedsprzedaż Klik "Mrok" za 17,49zł oferta ważna do 21 lipca.


Laureen miała wszystko, czego tylko mogła zapragnąć: kochającą rodzinę, wymarzoną pracę i wspaniałą przyszłość. Miała, do chwili kiedy w jej życiu pojawił się tajemniczy Sigarr.
W mgnieniu oka otaczający ją perfekcyjnie uporządkowany świat wypełnił chaos.


Potępieni i Zaprzysiężeni toczą od tysiącleci brutalną wojnę. Laureen ma w niej do odegrania kluczową rolę, ale musi stanąć do walki o wszystko co kocha.

Czy znajdzie w sobie dość odwagi?Przypadkowe zdarzenie pozbawia Laureen wszystkiego co kocha. Kiedy życie przestaje mieć już dla niej jakąkolwiek wartość, staje przed wyborem między śmiercią, a poświęceniem, na które nie jest gotowa. Alicja Wlazło zaprasza nas do fascynującego świata, w którym piekło i niebo to mrzonka, a toczący między sobą nieustanny bój Zaprzysiężeni i Potępieni dzielą te same, ponure tajemnice. Polubiłam tę powieść za wciągającą fabułę i dynamiczną akcję, a pokochałam za poruszającą podróż w mrok ludzkiej rozpaczy, lęków i pragnień, które powoli zmieniają spokojną Laureen w bestię. - Maria Zdybska, autorka Wyspy Mgieł.
Komentarze

  1. Bardzo ciekawa propozycja na spokojny wieczór w ogródku. Chętnie po nią sięgnę, pozdrawiam ciepło i czekam na kolejne wpisy;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, jest książka warta uwagi, gorąco ją polecam

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty