Zapowiedź Aru Shah i pieśń śmierci" Roshani ChokKochani, 

mam dziś dla Was zapowiedź kolejnej, gorącej czerwcowej premiery, otoóz 19 czerwca ukaże się w księgarniach drugi tom Kronik Pandawów.


Autorką książki jest Roshani Chokshi, znana czytelnikom z takich tytułów jak „Aru Shah i koniec czasu” oraz „Pozłacanych wilków”.

Plus gratka dla fanów – książka na stronie www.galeriaksiazki.pl będzie sprzedawana z zakładką z oryginalnym autografem samej Autorki!

Aru dopiero zaczyna rozumieć, na czym polega cała ta historia z Pandawami, kiedy Innoświat wpada w panikę. Zaginął łuk i strzała boga miłości, a złodziej nie bawi się w Amora, lecz zamienia ludzi w pozbawionych serca zombi – maszyny do zabijania. Jakby tego było mało, o kradzież zostaje posądzona Aru. Jeśli do następnej pełni Księżyca nie znajdzie strzały, zostanie wygnana z Innoświata. Na zawsze.

Ale szczęście w nieszczęściu, że nie będzie musiała jej szukać sama. Aru i jej duchowa siostra Mini stworzą drużynę z Brynne – niezwykle silną dziewczyną, która wie więcej, niż się wydaje, oraz Aidenem – chłopcem z naprzeciwka, który skrywa wiele sekretów… Wspólnie będą walczyć z demonami, podróżować przez migotliwą i niebezpieczną krainę węży, by odkryć, że ich nieprzyjacielem jest zupełnie ktoś innym, niż się spodziewali.

Komentarze

Popularne posty