[PATRONAT] "Swatanie dla początkujących" Maddie Dawson

Mam przyjemność przedstawić Wam mój pierwsz patronat, książka autorstwa Maddie Dawson pt. "Swatanie dla początkujących" bedzie miała swoją premierę 6 marca, została wydawna przez Wydawnictwo Niezwykłe. Na pewno nie muszę Wam mówic, jaka jestem podekscytowana, że tak ciekawa opowieść o kobietach i  dla kobiet zotała mi powierzona. Zapraszam do przeczytania zapowiedzi.
Bestseller „Washington Post” i list przebojów Amazona!

Marnie MacGraw pragnie prostego życia – męża, dzieci, kombi i domku na przedmieściach. Wychodzi za mężczyznę swoich marzeń, jest więc pewna, że wkrótce to wszystko dostanie. I wtedy spotyka Blix Holliday – krewką ciotkę swojego narzeczonego, która jest swatką, a na dodatek umiera. Wkrótce całe życie Marnie się zmieni, dokładnie tak jak przepowiedziała Blix.
Gdy po dwóch koszmarnych tygodniach małżeństwo dobiega końca, świat Marnie przewraca się do góry nogami. Szok pogłębia nowina, że odziedziczyła ona należący do Blix dom w Brooklynie wraz ze wszystkimi jej niedokończonymi „projektami”, czyli skrzywdzonymi przez miłość, czmychającymi przed szczęściem, trochę dziwacznymi przyjaciółmi i sąsiadami. Marnie nie wierzy w swoją wyjątkowość, ale Blix jednak wiedziała, że to właśnie ona jest idealną kandydatką, aby kontynuować jej dzieło.  
Blix wiedziała też, że Marnie musi odebrać od życia kilka trudnych lekcji: że miłość trudno dostrzec, a czasami to właśnie ci, którzy ją odrzucają, potrzebują jej najbardziej.
„Urocza lektura! Idealna dla wielbicieli What Alice Forgot Liane Moriarty czy The Particular Sadness of Lemon Cake Aimee Bender”.
Library Journal
„Rozkoszny, lekki niczym chmurka romans, w którym udało się połączyć słodką historię z mądrą opowieścią o ludzkim losie. Wciąga od pierwszych stron”.
Associated Press
Swatanie dla początkujących to na wskroś cudowna książka”.
HelloGiggles
„Powieść jedyna w swoim rodzaju. Jest przesycona ową magią, którą często gubimy, gdy dorastamy. Przesuwa granice pojęć takich jak „zbieg okoliczności” czy „ludzka więź”, proponuje, abyśmy ponownie uwierzyli w los, a może nawet w czary. Bohaterowie, z ich dziwacznymi nawykami, wręcz wyskakują ze stronic i swoimi pouczającymi doświadczeniami naprawdę chwytają nas za serce. Czytelnicy będą płakać, by chwilę później zanosić się śmiechem”.
RT Book Reviews (Top Rated)
„Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak bardzo zakochałam się w bohaterach powieści. Maddie Dawson zaczarowuje tę opowieść z równą wprawą jak jej przecudowna bohaterka Blix, która nie może powstrzymać się przed łączeniem pasujących do siebie ludzi bardzo niekonwencjonalnymi metodami. I sieje przy tym niemały chaos. Każda strona tej książki to czysta radość”.
Camille Pagán, autorka bestsellerów Life and Other Near-Death Experiences oraz Woman Last Seen in Her Thirties
Swatanie dla początkujących trafiło prosto w moje serce, krzesząc przy tym pióropusz złotych iskier. Maddie Dawson wykreowała magiczny świat zamieszkany przez tak interesujących i realistycznych bohaterów, że nie miałabym nic przeciwko, gdyby wpadli do mnie na filiżankę kawy. To zabawna, mądra i wzruszająca historia o zakochiwaniu się… gdy wokół toczy się czasami bolesne, chaotyczne, ale jakże radosne życie”.
Kerry Anne King, autorka bestsellerów Closer Home i I Wish You Happy
„To opowieść o miłości: odwzajemnionej, odrzuconej, ale także o słodkiej przyjaźni, która łączy dwie kobiety na skrajnie różnych etapach życia. Ta książka to prawdziwy klejnot. Jest ciepła, zabawna i wciągająca. I przekonuje, że miłość naprawdę jest wszystkim”.
Nancy Star, autorka bestsellera Sisters One, Two, Three
Swatanie dla początkujących to czysta rozkosz! Maddie Dawson jest mistrzynią tworzenia ciepłych, dowcipnych i uzależniających opowieści, ale także kreowania postaci, które chcielibyśmy poznać w prawdziwym życiu (każdy z nas powinien mieć swoją ciotkę Blix!). Zachwyciło mnie każde słowo tej niecodziennej, czarującej, poprawiającej nastrój powieści”.
Jen Lancaster, autorka bestsellerów „New York Times”: Bitter Is the New Black i The Tao of MarthaKomentarze

Popularne posty