Zapowiedź "Wigilia dnia zmarłych" Filip ZającKsiążka dostępna tylko w wersji e-book.

Czy prawdziwa miłość we współczesnym świecie ma jeszcze rację bytu? Czy oddanie za kogoś życia brzmi zbyt romantycznie i heroicznie?

Współczesny świat dla wielu może wydawać się demoniczny. Ci, którzy ulegli pędowi nowoczesności, nawet nie zastanawiają się nad zanikiem najważniejszych, ludzkich wartości.

A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i popatrzeć na wszystko z dystansu?

,,Wigilia Dnia Zmarłych” to niezwykła historia, w której refleksja o degradacji człowieczeństwa miesza się z wątkiem miłosnym, a zarazem fantastycznym. Warto dodać, że autor pisząc powieść inspirował się książką Edgara Allana Poe – „Maska śmierci szkarłatnej”.

Główny bohater Oskar jest typem samotnika. Pewnego wieczoru poznaje trójkę nowych znajomych, którzy zapraszają go na bal przebierańców w Halloween. Odbywa się on w niezwykłym zamku. Przez niespodziewany obrót akcji, Oskar zostaje członkiem gangu i wciągnięty w przerażające widowisko… Czy ta historia będzie miała pozytywne zakończenie? Czy w świecie ogarniętym przez zło jest miejsce na prawdziwą miłość?

Trzymająca w napięciu fabuła i niesamowite kreacje bohaterów tworzą mieszankę, którą otacza aura niesamowitości.

Graficzną oprawą książki zajął się Rafał Klaus.

Co tydzień na fanpagu Wigilia Dnia Zmarłych zachęcamy do obejrzenia kolejnych ilustracji z fragmentem powieści.  Klik
Komentarze

 1. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji. Czy wiadomo coś na temat wydania papierowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chwilowo autor próbuje wydać książkę w ten sposób, Wydawnictwo Vesper się tym interesuje, miejmy nadzieję, że się uda.

   Usuń
  2. Staram się by jak najprędzej pojawiła się w formie papierowej, ale proszę mi uwierzyć dziś nie jest to łatwe. Droga debiutanta jest bardzo trudna, ale działam.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty