Zapowiedź styczniowa :) "Gordian. Grzech"

Kochane książkoholiczki, :)

nie da się ukryć, że poniższa informacja bliższa będzie sercom Pań, aniżeli Panów, chociaż Ci drudzy mogą zrobić swoim kobietom wyjątkowo grzeszny, pikantny i gorący prezent, na przykłąd na walentynki. Ot, co! W końcu jutro szalenstwo sylwestrowej nocy, a czas szybko biegnie, nawet nie zauwazycie, kiedy to przeminie. "Gordian. Grzech" od Melissy Darwood będzie miał premierę 16 stycznia 2019r., Ci niecierpliwi mogą łapać tego mięśniaka w przedsprzedaży.
Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.

Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie.
Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?   

Melissa Darwood – pisarka powieści dla kobiet i młodzieży, tworząca pod pseudonimem. Pochodzi z niewielkiej leśnej miejscowości w środkowej Polsce. Jej książki cechują lekki styl, charakterni bohaterowie, nieprzewidywalność fabuły i romantyczność. Autorka debiutowała w 2013 roku bestsellerową powieścią z gatunku young-adult „Larista”. Pozostałe wydane książki autorki to „Pryncypium”, „Luonto”, „Tryjon” i „Guerra”. Powieść „Gordian - grzech” jest pierwszym tomem serii erotycznej, jaki wyszedł spod pióra pisarki. Strona internetowa Melissy: www.melissadarwood.com 


Kochane, poniżej przesyłam link do przeprowadzonego ze mną wywiadu z Melissą Darwood :) warto poznać tą przesympatyczną autorkę, wiem, że z całą pewnością jeszcze nie raz jej nazwisko pojawi się z informacją o kolejnej, niesamowitej książkowej premierze. Zapraszam :)
Komentarze

Popularne posty