Współpraca Papierowy Księżyc

  Witajcie przy piątku, zaledwie pracujący poranek, a już tyle się dzieje! Odczytałam maila od @papierowyksiezyc, który przyjął mnie do grona swoich recenzentów. Jakiś czas temu na instagramie wydawnictwo Papierowy Księżyc zmieściło post, w którym poszukiwało recenzentów do "YA", napisałam i tak oto jestem! Nie mogę się doczekać nadchodzącej współpracy, tyłu wyzwań, ciekawych książek pełnych pasjonujących historii. @papierowyksiezyc dziękuję za zaufanie. 

   "Piękny drań" Christiny Lauren jest pozycją z tajemniczej paczki z Kołobrzegu, aranżacja w wersji wiosennej, chociaż za oknem deszcz skąpany w szarościach. Przyjemna pikantniejsza lekturka, na relaks przy kawie. Od nienawiści do miłości jeden krok, a może w przypadku Mills i Bennetta to, to samo? Kto, wie.


#bookstagram #bookstagrampl #instabook #instabookpl #bookstagramtopasja #wydawnictwopapierowyksiezyc #recenzja#projekt #czytambolubie #czytambochce #czytaniejestseksy#pieknydran #pięknydrań #christinalauren #joy #wiosna #maj #weekend#jużprawieweekend #bookshelf #book

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty