Zapowiedź Augusta Docher "Rozdroża" Premiera 14 sierpnia




Augusta Docher
Seria: Z klas(yk)ą w łóżku
Rozdroża

na motywach Dziwnych losów Jane Eyre Charlotte Brontë


PREMIERA 14 SIERPIEŃ



Pierwsza polska seria fanfiction oparta na klasyce romansu
Jane Eye po stracie przyjaciółki pragnie rozpocząć nowe życie. Opuszcza Nowy Jork, by przenieść się do angielskiego majątku Thornfield Hall, miejsca, w którym czas się zatrzymał. Ma tam sprawować opiekę nad córką sir Edwarda Fairfaxa Rochestera, właściciela dworu. Dzięki swojemu oddaniu zyskuje sympatię małej Adelki, a bezkompromisowym podejściem do obowiązków budzi jednocześnie irytację i szczery podziw Rochestera. Mimo trudnych początków — wbrew woli Edwarda i rozsądkowi Jane —między bohaterami rodzi się coś więcej…
Ponadczasowa opowieść w nowej odsłonie — o tym, jak samotność łączy pozornie różnych od siebie ludzi, a szaleństwo zmieszane z pożądaniem prowadzi do tragedii. Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?
Pierwsza część cyklu Z klas(yk)ą w łóżku to fanfic na motywach najbardziej znanej powieści jednej z sióstr Brontë. Czy można tu mówić o profanacji? Oczywiście! Herezji? Bez wątpienia! Bezczelności? Jak najbardziej! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i daj się porwać niepoprawnej guilty pleasure. Wraz z Jane Eye poznaj tajemnice skrywane za grubymi murami Thornfield Hall.
#profanacja #herezja #bezczelność


REKOMENDACJE:


Augusta Docher odważyła się „sprofanować” powieść legendę i „bezczelnie” napisała ją w swoim stylu — a przy tym pokazała ogromną klasę. To hołd autorki dla klasyków gatunku. Serdecznie polecam! 
K.N. Haner
autorka powieści, m.in. serii o Morfeuszu, Sponsor i Drwal
 


 

Czytałam wiele książek Augusty — ta jest zupełnie inna. Naprawdę klasyczna, jak zapowiada tytuł, ale ma w sobie to coś, co powinien mieć dobry romans. Ta pozycja udowadnia, że Docher doskonale radzi sobie z każdym tematem. Polecam gorąco!
Małgorzata Falkowska
autorka powieści Ilias
 


 
Coraz mniej osób sięga po klasykę. A szkoda, bo na kartach klasycznych powieści ukryte są niesamowite historie. Augusta Docher postawiła przed sobą trudne zadanie — postanowiła ją odczarować. I udało jej się to znakomicie! Rozdroża to pierwszy tom cyklu, który pokochają czytelniczki ceniące połączenie współczesnego pióra z niepowtarzalnym klimatem dawnych epok. Polecam!
Joanna Wolf
nieprzeszkadzajterazczytam.blogspot.com
 




Augusta Docher
pseudonim Beaty Majewskiej, polskiej pisarki, autorki kilkunastu poczytnych powieści z gatunku literatury obyczajowej, romansowej i młodzieżowej. Debiutowała powieścią Eperu, która szybko zyskała uznanie czytelników. Na koncie ma m.in. książki: Konkurs na żonę, Bilet do szczęścia, Zdążyć z miłością, Anatomia uległości, Płatki wspomnień, Kryształowe serca, Cała ja, Najlepszy powód, by żyć, Wiele powodów, by wrócić, Zastępcza miłość. Prywatnie: kocha swoją rodzinę, czarnego psa, dom na wsi, podróże i dobrą lekturę.

W przygotowaniu kolejne powieści z cyklu Z klas(yk)ą w łóżku: Gra i Kochanek










Komentarze

Popularne posty