Zapowiedź Jessica Sorensen "Ella i Micha: Spełniona marzenia"

 
W dniu 23 lipca swoją premierę miała kolejna część serii o Elli i Michy -  "Ella i Micha: Spełniona marzenia"! Jest to opowieść o znajdowaniu równowagi pomiędzy lękami, marzeniami i miłością.  Ella i Micha muszą odkryć sposób, by spełniły się ich sny i zabiły wreszcie dla nich weselne dzwony. 
 
  
Dzień, na który czekała Ella jest tuż, tuż. Poślubi Michę, miłość jej życia i światło, które ją wyprowadziło z mroku. Lecz nagle pojawia się niespodziewana przesyłka, przypominając brutalnie o przeszłości Elli. Dziewczyna traci pewność, z którą spoglądała w przyszłość. Czy rzeczywiście „będą żyli długo i szczęśliwie”, skoro nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziała?
Micha będzie stał u boku Elli bez względu na to, co dzieje się w jej głowie, choć przepełnia go strach, że narzeczona znów mu ucieknie. Gdy otrzymuje życiową szansę, by ruszyć w trzymiesięczną trasę koncertową ze swoimi ulubionymi zespołami, wie że nie może zostawić Elli samej. Ale czy będzie w stanie poprosić ją, by rzuciła całe swoje życie i dołączyła do niego…Komentarze

Popularne posty