Spętani Przeznaczeniem Veronica Roth


Vronica Roth zadebiutowała serią "Niezgodna", a teraz szturmuje listy bestsellerów serią, o kobiecie, której dotyk jest niezwykle niebezpieczny. Bohaterowie książki to Cyra i Akos, przedstawiciele dwóch nienawidzących się od zarania dziejów ludów. Niejednokrotnie książka ta została okrzyknięta mianem najlepszej Pani Roth, czy tak się okaże? Zobaczymy, 23 maja jest premiera drugiej części pt."Splątani Przeznaczaniem", skuszona całą historią i wizją miłości, która wyzwala te dwie wrogie sobie istoty zamówiłam pierwszą cześć "Naznaczeni Śmiercią", już nie mogę się jej doczekać, tak samo, jak egzemplarza recenzentki, który będzie moim pierwszym, czyli podwójne "yay".
Wszystkim recenzentom życzę wytrwałości i cierpliwości w oczekiwaniu na świeżutką książeczkę, a fanom serii jeszcze jej więcej, zwłaszcza tyn zapisanym do przedsprzedaży.

#veronicaroth#spętaniprzeznaczeniem #thefatesdivide #najlepszaksiążkaveronikiroth  #wydawnicstwojaguar #bookshelf #recenzja #premiera #zapowiedź #naznaczeniśmiercią #okularnica #bookuje #czytambolubię #całapolskaczyta #czytaniejestseksy #szalonamajówka #blogujeKomentarze

Popularne posty