Zapowiedź Christina Lauren „Dziki Romans” PREMIERA 29.10.2018r.

Witajcie,

 nie mogłam nie zamieścić  TEJ zapowiedzi, kiedy tylko wyszukałam na portalach  opisu, daty premiery oraz tego, jak majestatycznie będzie wyglądała okładka książki, którą w Polsce wydaje Wydawnictwo Zysk i S-ka musiałam Wam ją zaprezentować. Niektórzy z Was  wiedza, jak bardzo lubię ten duet pisarski i jak bardzo podobała mi się seria Beautiful Bastard, dlatego badzo mnie cieszy fakt, że pojawi się kolejna pozycja, którą będę czytała z dziką rozkoszą. 

                                                  
                                                         29.10.2018r. PREMIERA


Nie będzie już lepiej niż z eks-partnerem do łóżka… No chyba, że się zakochasz.
W przeciwieństwie do przyjaciółek Mii i Loli, Harlow Vega ma opinię zawsze gotowej do romansu. Dwanaście pełnych alkoholu i szaleństwa godzin w Sin City, kiedy to poślubiła niedorzecznie atrakcyjnego i szorstkiego kanadyjskiego rybaka, Finna Robertsa, o niewiarygodnie sprawnych, muskularnych rękach – jak również ustach
 i reszcie ciała – to właśnie jej szybkość w tych sprawach...
Ale to przecież był tylko romans: dziki, oszałamiający
 i łatwy… dopóki Finn nie przyjeżdża w interesach do jej rodzinnego miasta. Harlow nie jest jeszcze gotowa się wiązać, ale kiedy cała paczka spędza czas razem, przekonuje się, że coś ją w Finnie pociąga. Może to nie miłość (cholera, to nawet nie sympatia), ale ich podniecające, pełne napięcia spotkania stanowią dla nich idealne oderwanie od przerażających wyzwań, które stawia przed nimi życie – wyzwań, których żadne z nich nie do końca potrafi podjąć, nie mówiąc już o ich rozwiązaniu. Jedna wspólna noc zamienia się w dwie, a wkrótce tajemnicze interesy Finna przeciągają się w tygodnie. Oboje zgodzili się na seks – dziki, mokry, oszałamiający – ale teraz ich dorywcze wspólne noce zaczynają się zamieniać w coś prawdziwego. Dla dwojga ludzi przyzwyczajonych do kontrolowania swojego życia ostatni skok w nieznane, czyli zakochanie się, przypomina raczej jazdę bez trzymanki…
"Opowieść pełna seksu i emocji… Każde słowo było skarbem!"

Sylvia Day, autorka "Obudzonych pragnień"

"Jeden z najoryginalniejszych, najzabawniejszych i najbardziej wiarygodnych w opisie emocji romansów erotycznych ostatnich lat!"

"RT Book Reviews"

"Christina Lauren znowu to zrobiła! Perfekcyjnie dobrana dawka seksu, uczuć i humoru, która uszczęśliwi fanów jej twórczości na całym świecie!"

"The Stir"Komentarze

Popularne posty